Grozs(0)

SAŅEM SAVU SŪTĪJUMU
PAKOMĀTĀ
VAI
AR KURJERU MĀJĀS!!!


- OMNIVA pakomāti
pa visu Latviju

- Bezkontakta piegāde
ar OMNIVA kurjeru

Jums ir arī iespēja BEZ PIEGĀDES MAKSAS saņemt preci mūsu veikalā!

Daugavpils veikals

DAUGAVPILS


MIHOELSA iela 68

  •   +371 22040302
Daugavpils veikals

DAUGAVPILS


18. NOVEMBRA iela 193

  •   +371 22040302
Madonas veikals

MADONA


SAULES iela 3

  •   +371 22031797
Daugavpils veikals

RĒZEKNE


LATGALES iela 20

  •   +371 22031797
Daugavpils veikals

RĒZEKNE


ATBRĪVOŠANAS aleja 122

  •   +371 22031797

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas veikalā

Uzmanību!

Lielās preces ir iespējams saņemt TIKAI veikalā uz vietas vai pasūtot piegādi ar kurjeru!

SAŅEMIET PRECES VEIKALĀ UZ VIETAS – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi.

Veicot pasūtījumu DTSC.lv lapā, vienkārši norādiet uz kuru veikalu nāksiet precei pakaļ paši. Jūs varat norēķināties gan veikalā uz vietas, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no DTSC.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3-5 darba dienu laikā pēc tam, kad DTSC.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastā), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja preces atrodas dažādos veikalos, preces sagatavošana var aizņemt 3-7 darba dienas (preces pieejamību konkrētajā veikalā var skatīt pie preces).


SAŅEMIET PRECES OMNIVA PAKOMĀTĀ – (piemērota) tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu DTSC.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no DTSC.lv rēķinu (e-pastā). 1-3 darba dienas pēc tam, kad DTSC.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastā), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Sūtījuma saņemšanai Jums būs nepieciešams individuāls durvju kods, ko nosūtīsim īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.Prece jāizņem 3-5 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Vairāk informācijas skatieties šeit


Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī.

Ja sūtījums sastāv no precēm, kas atrodas dažādos veikalos, preces var tikt piegādātas vairākos sūtījumos vai līdz 5-7 darba dienām vienā sūtījumā.

SAŅEMIET PRECES PIE SAVĀM DURVĪM - BEZKONTAKTA PIEGĀDE AR KURJERU – (piemērota) tad, ja Jūs vēlaties saņemt preci pie savām durvīm, neizejot no mājām vai ofisa. Kurjers ar Jums iepriekš sazināsies pa Jūsu norādīto telefona numuru, lai vienotos par piegādes laiku un piegādās preci uz Jūsu norādīto adresi. Piegādājam uz jebkuru adresi visā Latvijā.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet +371 22031797 vai rakstiet mums e-pastā uz btsplus@inbox.lv